• כרטיס רופא והטבות
 • אתרי הר"י
 • צרו קשר
 • פעולות מהירות
 • עברית (HE)
 • למען הרופאות והרופאים ולטובת הרפואה

  מה תרצו למצוא?

  פודקאסטים

  למה תרצה/י להאזין?

  רפואה פנימית

  היא מכונה "מלכת הרפואה" ולא בכדי. תחום הרפואה הפנימית מאגד בתוכו עשרות תתי התמחויות ומגוון עצום של מחלות והפרעות בטווח גילאים נרחב. בפודקאסט הרפואה הפנימית של הר"י אנו מארחים את מיטב המומחים במגוון בעיות רפואיות בהם תוכלו להתעדכן בפרוטוקול הטיפול, בעדכונים האחרונים ובעוד מידע רב שיוכל לסייע לכם בלימוד לבחינות ולעבודה היומיומית במחלקה הפנימית ובקהילה.

  רפואת ילדים

  בפודקאסט רפואת הילדים של הר"י ד"ר איתי גל מארח מומחים לשיחות על מגוון הפרעות ומחלות, מהתסמינים והאבחנה המבדלת ועד הבדיקות, הטיפולים והעדכונים האחרונים.
   

  רפואת עיניים

  העיניים שלנו הן החוש החשוב ביותר וכל פגיעה בו פירושה פגיעה קשה באיכות החיים ויכולת התפקוד. רפואת העיניים היא אחת ההתמחויות המבוקשות ביותר בישראל, לא רק משום העניין הרב במקצוע וביכולת הטיפול והריפוי, אלא גם בשל ההתקדמות הטכנולוגית והרפואית בעולם האופתלמולוגיה שלא מפסיק להפתיע. בפודקאסט רפואת העיניים של הר"י מתארחים מיטב המומחים לפרקים מרתקים שיאפשרו למתמחים, לסטאז'רים, לסטודנטים לרפואה ולכל הרופאות והרופאים המתעניינים בתחום, לרענן את הזיכרון, להתעדכן ואפילו להתכונן לבחינות השלב.

  אורתופדיה

  בעיות אורתופדיות הן מהשכיחות ביותר ברפואה, ולמעשה אין אדם שלא יזדקק לייעוץ אורתופדי במהלך חייו, ובמיוחד בקרב אוכלוסיית הספורטאים, הקשישים ונפגעי התאונות. ההתמחות באורתופדיה היא מהקשות ביותר, ודורשת מהרופאים ידע רב, יכולת קוגניטיבית וכישורים מוטוריים. בפודקאסט האורתופדיה של הר"י מתארחים מיטב המומחים במגוון נושאי הליבה, שמפרטים בכל פרק על הבעיה הרפואית וביטויה, דרכי האיבחון והגישות הטיפוליות המעודכנות.

  מיילדות וגינקולוגיה

  החברה הישראלית לרפואת האם והעובר בהר"י מגישה את פודקאסט המיילדות והגינקולוגיה החדש לרופאות ולרופאים. מיטב המומחים לגינקולוגיה ומיילדות נפגשים לשיחות במגוון תחומים מרתקים: בדיקות, טכנולוגיות, סימפטומים, סיבוכים במהלך ההיריון והלידה, וגם בריאות האישה וההשלכות לעתיד. עורכת ראשית: פרופ' טל בירון שנטל

  פסיכיאטריה

  מיטב המומחים לבריאות הנפש נפגשים לשיחות על פסיכיאטריה - הפרעות חרדה, הפרעות אישיות, אובדנות, סכיזופרניה ועוד. בואו לרענן את הידע מלימודי הרפואה, להתעדכן בגישות המדעיות ובפרוטוקולים הטיפוליים בפודקאסט הפסיכיאטריה של ההסתדרות הרפואית בישראל

  פסיכיאטריה של הילד והמתבגר

  בשנים האחרונות חלה עליה משמעותית בשיעור הילדים הסובלים ממגוון רחב של בעיות נפשיות, ובמיוחד הפרעות דיכאון, חרדה, הפרעות אכילה ודימוי גוף והפרעות אישיות. פודקאסט פסיכיאטריית הילדים של הר"י מאחד את מיטב המומחים בתחום לשיחות על ההפרעות הפסיכיאטריות השכיחות בקרב ילדים ובני נוער, התסמינים היחודיים לכל גיל, והטיפולים הפסיכולוגיים והתרופתיים השונים.

  בריאות הרופא

  כמה אתם ישנים בלילה והאם אפשר להשלים שעות שינה? איך התזונה שלכם במהלך התורנות, ומה הסימנים שעלולים להעיד על שחיקה? ההסתדרות הרפואית מגישה את פודקאסט בריאות הרופא, על החיים של הרופאות והרופאים. מיטב המומחים מסבירים כיצד להתמודד עם האתגרים והקשיים היומיומיים במרפאות, בבית החולים, ובמשפחה. עורכת ראשית: ד"ר לילך מלצקי, יו"ר החוג לרפואת אורחות חיים באיגוד רופאי המשפחה של הר"י.

  מתמחים באוויר

  אלפי סטודנטים ישראלים לומדים רפואה בחו"ל, ומהווים עתודת רפואה מרכזית בישראל. בשל תוכנית ההכשרה הקלינית האירופאית השונה במעט מזו הנהוגה בישראל, וחוסר היכרות צוותי הרפואה עם הסטודנטים שבחו"ל, חלק מהם נתקלים בקשיים בנסיונות הקבלה להתמחות, או שחסרים את המידע הדרוש באשר למערכת הרפואה הישראלית. הר"י מסייע לסטודנטים לרפואה הישראלים בחו"ל ומשיק סדרת פודקאסטים בה מתארחים מיטב המומחים ולצידם מתמחים שלמדו רפואה בחו"ל. כל פרק מוקדש להתמחות אחרת, בה יוצגו הליכי ההרשמה, הדרכים לשפר את סיכויי הקבלה להתמחויות המבוקשות, מסלולי ההתמחויות השונים, ואפשרויות התעסוקה בהמשך ההתמחות.

  בריאות בגובה האוזניים

  פרופ' ליאוניד אידלמן משוחח עם רופאים מומחים על בעיות הבריאות שמטרידות את כולנו: רפואת עיניים, יתר לחץ דם, השמנה, רפואה פנימית ועוד.

   

  עבודת הרופא

  מגמות ותהליכים, מידע וטיפים מעשיים. הפודקאסט של ההסתדרות הרפואית בישראל