• כרטיס רופא
 • אתרי הר"י
 • צרו קשר
 • פעולות מהירות
 • עברית (HE)
 • למען הרופאות והרופאים ולטובת הרפואה

  מה תרצו למצוא?

  מועדוני הטבות וצרכנות לרופא/ה

  מועדוני הטבות וצרכנות לרופא/ה

  משתלם להיות חבר/ת הר"י. מועדון הצרכנות והפנאי של הארגון מעניק הטבות והנחות, כניסות לטרקלין דן בשדה התעופה, ספרי לימוד בהנחה ועוד. ההסתדרות הרפואית בישראל מרחיבה את השירות לחברי המועדון כל הזמן. שיתופי פעולה חדשים עם גורמים מסחריים וציבוריים נוספים מתפרסמים מעת לעת.
  משתלם להיות חבר/ת הר"י. מועדון הצרכנות והפנאי של הארגון מעניק הטבות והנחות, כניסות לטרקלין דן בשדה התעופה, ספרי לימוד בהנחה ועוד. ההסתדרות הרפואית בישראל מרחיבה את השירות לחברי המועדון כל הזמן. שיתופי פעולה חדשים עם גורמים מסחריים וציבוריים נוספים מתפרסמים מעת לעת.
  מועדוני הטבות וצרכנות לרופא/ה מועדוני הטבות וצרכנות לרופא/ה

  כרטיס הרופא

  במסגרת מועדוני ההטבות לחברים ולחברות בארגון, חבר/ה המחזיק/ה בכרטיס רופא (מולטיפאס) של הר"י זכאי/ת להנחות והטבות ברשתות שיווק וחנויות רבות, למימוש ישירות בעת הקנייה בקופה. מהיום כבר לא חייבים לקחת את הכרטיס לכל מקום, חדש כרטיס רופא (מולטיפאס) דיגיטלי!

  משתלם לקנות עם כרטיס הרופא - כרטיס הרופא (מולטיפאס) מתחלק לשני ארנקים:

  ארנק רשתות השיווק, המעניק הנחה בסך 7%;

  וארנק רשתות המסחר, המעניק הנחה בסך 15%.

  מדי חודש תיפתח זכאות להטבת זהב מיוחדת של 20% הנחה על טעינות עד לסכום של 1,000 ₪ בכל חודש.

  בעלי כרטיס רופא (מולטיפאס) של הר"י, מקבלים הנחה בסך 15% עבור תשלומי הר"י והמועצה המדעית (לא כולל דמי חבר להסתדרות הרפואית ולאיגודים השונים בה).

  גם בנתב"ג ובנסיעות לחו"ל כרטיס הרופא של הר"י מעניק הטבות, כגון: מכסת כניסות שנתית לטרקלין דן (רופא 6, סטודנט/סטאז'ר 3), את מכסת הכניסות ניתן להמיר בשירות ליווי VIP  בשדה התעופה. (בכפוף לזמינות השירות בשדה התעופה).

  הרופאים העצמאיים והרופאות העצמאיות ייהנו אף הם ממגוון הטבות שיסייעו בהקמת ותחזוקת העסק. 

  ואם אתם במסלול לימודים, גם כאן מועדון הצרכנות של הר"י עובד לטובתכם: ספרי לימוד רפואיים מוזלים ניתן לרכוש באמצעות כרטיס הרופא שבידכם!

  מועדון יחד

  מועדון יחד הוא מועדון צרכנות לרופאים/ות, שעמיתיו כוללים גם רוקחים, פסיכולוגים ועובדי החברות האלה: חברת החשמל, אל-על, טבע, בנק לאומי ולאומי קארד. בעזרת כוח הקניה של אלפי לקוחות, מציע המועדון מגוון רחב של הטבות, הנחות, מבצעים ושירותים בבתי עסק שונים, בהתאם לרשימות המפורסמות באתר. 

  ההסתדרות הרפואית בישראל פועלת כל העת להרחיב את סל השירותים לרופא/ה מטעם מועדון הצרכנות שלה, וכך מצורפים בתי עסק נוספים לרשימת הספקים הנותנים הנחות מרוכזות לחברי הר"י. 


   הכנסו לאתר מועדון יחד

  איך מצטרפים?

  קבלת כרטיס רופא

  כל חברי הר"י זכאים לכרטיס רופא (מולטיפאס). להצטרפות להר"י לחץ כאן

  לאחר אישור החברות והסדרת התשלום - ישלח לך sms ומייל עם מספר הכרטיס הדיגיטלי לשימוש מידי (לרופאים/ות ישלח גם כרטיס פיזי בדואר).

  שאלות ותשובות – כרטיס רופא (מולטיפאס) לחץ כאן

   

  הצטרפות למועדון "יחד"

  כדי לקבל את ההטבות שמציע מועדון "יחד", יש צורך לשייך את כרטיס האשראי שלך למועדון "יחד", בכפו, להסכמים עם חברות האשראי. 

  • הכרטיס מזכה את העמיתים בהנחות ייחודיות לכלל פעילויות המועדון. על פי רוב ההנחה תינתן במעמד חיוב החשבון של חברת האשראי.
  • הצירוף למועדון הינו ללא תשלום דמי חברות למועדון וללא צורך בהנפקת כרטיס אשראי חדש (למעט כרטיסי אשראי המשויכים למועדונים אחרים).
  • חשוב לציין, כי כרטיסי אשראי המשויכים למועדונים אחרים אינם ניתנים לשיוך למועדון "יחד". ויש צורך בהנפקת כרטיס אשראי חדש.
  • ניתן לשייך למועדון גם בני זוג וילדים מעל גיל 18.


    נא מלאו את טופס ההצטרפות