• כרטיס רופא
 • אתרי הר"י
 • צרו קשר
 • פעולות מהירות
 • עברית (HE)
 • למען הרופאות והרופאים ולטובת הרפואה

  מה תרצו למצוא?

  מועדוני הטבות וצרכנות לרופא/ה

  מועדוני הטבות וצרכנות לרופא/ה

  משתלם להיות חבר/ת הר"י. מועדון הצרכנות והפנאי של הארגון מעניק הטבות והנחות, יחס VIP בשדה התעופה, ספרי לימוד בהנחה ועוד. ההסתדרות הרפואית בישראל מרחיבה את השירות לחברי המועדון כל הזמן. שיתופי פעולה חדשים עם גורמים מסחריים וציבוריים נוספים מתפרסמים מעת לעת.
  משתלם להיות חבר/ת הר"י. מועדון הצרכנות והפנאי של הארגון מעניק הטבות והנחות, יחס VIP בשדה התעופה, ספרי לימוד בהנחה ועוד. ההסתדרות הרפואית בישראל מרחיבה את השירות לחברי המועדון כל הזמן. שיתופי פעולה חדשים עם גורמים מסחריים וציבוריים נוספים מתפרסמים מעת לעת.
  מועדוני הטבות וצרכנות לרופא/ה מועדוני הטבות וצרכנות לרופא/ה

  כרטיס הרופא

  במסגרת מועדוני ההטבות לחברים ולחברות בארגון, רופא/ה המחזיק/ה בכרטיס רופא של הר"י זכאי/ת להנחות והטבות ברשתות שיווק וחנויות רבות, למימוש ישירות בעת הקנייה בקופה. רוב ההנחות משקפות תוספת של עד 17% ממחיר הקנייה, שהיא כמו קנייה ללא מע"מ.

  בנוסף, בעלי כרטיס רופא של מועדון הצרכנות והפנאי של הר"י, מקבלים תוספת של 17% במעמד טעינת הכרטיס, עבור תשלומי הר"י והמועצה המדעית (לא כולל דמי חבר להסתדרות הרפואית ולאיגודים השונים בה).

  גם בנתב"ג ובנסיעות לחו"ל כרטיס הרופא של הר"י מעניק הטבות, כגון: מכסת כניסות שנתית לטרקלין דן (רופא 6, סטודנט/סטאז'ר 3), את מכסת הכניסות ניתן להמיר בשירות ליווי VIP  בשדה התעופה.

  הרופאים העצמאיים והרופאות העצמאיות ייהנו אף הם ממגוון הטבות שיסייעו בהקמת ותחזוקת העסק. 

  ואם אתם במסלול לימודים, גם כאן מועדון הצרכנות של הר"י עובד לטובתכם: ספרי לימוד רפואיים מוזלים ניתן לרכוש באמצעות כרטיס הרופא שבידכם!

  מועדון יחד

  מועדון יחד הוא מועדון צרכנות לרופאים/ות, שעמיתיו כוללים גם רוקחים, פסיכולוגים ועובדי החברות האלה: חברת החשמל, אל-על, טבע, בנק לאומי ולאומי קארד. בעזרת כוח הקניה של אלפי לקוחות, מציע המועדון מגוון רחב של הטבות, הנחות, מבצעים ושירותים בבתי עסק שונים, בהתאם לרשימות המפורסמות באתר. 

  ההסתדרות הרפואית בישראל פועלת כל העת להרחיב את סל השירותים לרופא/ה מטעם מועדון הצרכנות שלה, וכך מצורפים בתי עסק נוספים לרשימת הספקים הנותנים הנחות מרוכזות לחברי הר"י. 


   הכנסו לאתר מועדון יחד

  איך מצטרפים?

  קבלת כרטיס רופא

  על מנת לקבל כרטיס רופא יש להצטרף להר"י

  לאחר אישור החברות והסדרת התשלום - ישלח כרטיס הרופא לביתך.

  רופא/ה שכרטיסו/ה אבד או נגנב יכול לפנות למחלקת השירות  בטלפון 03-6100471

  אם הזמנתם כרטיס ולא קיבלתם, התקשרו לבירורים למחלקת השירות  03-6100471
  טרם הזמנתם כרטיס רופא? לחצו כאן

   

  הצטרפות למועדון "יחד"

  כדי לקבל את ההטבות שמציע מועדון "יחד", יש צורך לשייך את כרטיס האשראי שלך למועדון "יחד", בכפו, להסכמים עם חברות האשראי. 

  • הכרטיס מזכה את העמיתים בהנחות ייחודיות לכלל פעילויות המועדון. על פי רוב ההנחה תינתן במעמד חיוב החשבון של חברת האשראי.
  • הצירוף למועדון הינו ללא תשלום דמי חברות למועדון וללא צורך בהנפקת כרטיס אשראי חדש (למעט כרטיסי אשראי המשויכים למועדונים אחרים).
  • חשוב לציין, כי כרטיסי אשראי המשויכים למועדונים אחרים אינם ניתנים לשיוך למועדון "יחד". ויש צורך בהנפקת כרטיס אשראי חדש.
  • ניתן לשייך למועדון גם בני זוג וילדים מעל גיל 18.


    נא מלאו את טופס ההצטרפות