• כרטיס רופא והטבות
 • אתרי הר"י
 • צרו קשר
 • פעולות מהירות
 • עברית (HE)
 • למען הרופאות והרופאים ולטובת הרפואה

  מה תרצו למצוא?

  עבודת הרופא

  מגמות ותהליכים, מידע וטיפים מעשיים. הפודקאסט של ההסתדרות הרפואית בישראל
   

  עבודת הרופא העצמאי עם ד"ר יוסי לייטנר

  יוסי לייטנר, אורתופד, שניהל את מחלקת עמוד שדרה בבי"ח מאיר, הוא האורח הראשון ב"סטטוסקופ" - הפודקאסט של ההסתדרות הרפואית בישראל על עבודת הרופא. בשיחה נעימה ופתוחה הוא מספר לנו על חייו ותלאותיו של הרופא העצמאי בישראל - האתגרים המיוחדים, היתרונות, רגעי ההכרעה והמפתחות להצלחה.

  התייעלות פיננסית עם רו"ח ארז כהן

  האם הרופאים יודעים לנהל את הכסף שלהם ולמה הם משלמים כל כך הרבה כסף לביטוחים?

  רו"ח ארז כהן בעצות ששוות כסף לגבי 3 רבדים בהתנהלות הפיננסית שייחודיית לרופאים: רובד ראשון, לנהל את הפנסיה שלנו, לבחור את המסלול תוך התייחסות למרכיבים כמו אובדן כושר עבודה, ביטוחי חיים, פנסיה מאוחרת (תחילת צבירה בגיל מאוחר), רובד שני, השקעת הכסף, לדוגמה בקרן ההשתלמות, רובד שלישי, ניהול סיכונים, נדל"ן, השקעות בשוק ההון, כסף בתיקי השקעות, קופת גמל להשקעה ופוליסה פיננסית.

  בצמתים של הצעות עבודה חדשות, פרישה ושינויי חיים אחרים ובהיבטים של תכנון ואירועי מס, ניהול הזמן הפרטי, ניהול כוח אדם, פיתוח עסקי.

  פיתוח עסקי למרפאה עם רו"ח ארז כהן

  האם את/ה נשמה עסקית או עסקי בנשמה? איך משפיע עלינו חוק ההסדרים? הפרק מצביע על נקודות חשובות שאיתן אפשר לקדם את המרפאה שלך לעסק מצליח.

  שיחה עם רו"ח ארז כהן שמסביר למה כדאי לשים לב בפתיחת מרפאה פרטית. הפרק יעסוק בקצרה בנושאים האלה: כוח אדם, קביעת יעדים, התייעלות עסקית, שחרור צווארי בקבוק, כניסה להסכמי חברות הביטוח, ייצור הזדמנויות לעסק.