• כרטיס רופא
 • אתרי הר"י
 • צרו קשר
 • פעולות מהירות
 • עברית (HE)
 • למען הרופאות והרופאים ולטובת הרפואה

  מה תרצו למצוא?

  ועידת הר"י ה-42 - אפריל 2014

  בבחירות לראשות הר״י נבחר ד"ר אידלמן לכהונה נוספת

  בוועידת הר״י ה-42 שהתקיימה ב-29 באפריל, נערכו בחירות לראשות הר״י.
  מתוך 385 קולות - נמצאו 242 קולות לד"ר אידלמן ו-143 קולות לפרופ' אולמן.

   

  ד"ר ליאוניד אידלמן בירך על כך שמהתקופה הקשה נולד קול ברור וצלול המעודד להמשיך ולפעול ביתר שאת: "תם עידן של דם רע בהר"י. תם עידן של השמצות ומאבקים.

  ״זהו החלום שלי ואני מבקש מכל אחת ואחד מאתנו לתרום להגשמת החלום שנהיה בית אחד לכל הרופאים.

  ״חשוב שתהיה לכל אחד מאתנו האפשרות להתבטא, ולא פחות חשוב לעשות זאת בצורה מתורבת ללא אג'נדות פוליטיות לפחות לארבע השנים הבאות."
   למכתבו של ד"ר אידלמן לרופאים

  פרופ' אולמן בירך גם הוא ואיחל לד"ר אידלמן כהונה פוריה ומלכדת. "כולנו יחד בארגון הזה".

  רובה של הוועידה התנהל באווירה טובה ומכובדת. הבחירה לתפקיד היו"ר התנהלה כראוי, וכך גם אישור הוועדה המתמדת וחלק הדיווחים.

  מאחר והרשימות של המועמדים למוסדות הועברו בשעה מאוחרת ובשל כשל טכני במערכת המחשבים לא ניתן היה להשלים את הבחירות למוסדות הר"י. 

   לצפייה בתמונות מהוועידה

  הנשיא פרס מברך את רופאות ורופאי הר"י (סרטון) 

  ב-22.5 חתמה הר"י את הוועידה ה-42 בהצלחה, ובכך הגיע לסיומו ההליך הדמוקרטי אשר החל ב-29.4.14 עם בחירת יושב-ראש הר"י, הליך אשר מהווה את אחד מהאדנים לקיומה של הר"י מאז היווסדה, כגוף של הרופאים ועבורם.

  לאחר קיומן של בחירות חשאיות בהן לקחו חלק כ-200 צירים (מתוך 282 שאישרו הגעתם), נבחרו בהתאם לתקנון הר"י כל הנציגים למוסדות הר"י ובהם: הוועד המרכזי של הר"י, יו"ר המועצה המדעית, נשיאות המועצה המדעית, הוועד הפועל, מליאת המועצה המדעית, נשיא וחברי בית הדין של הר"י, יו"ר ועדת הערר וחבריה, יו"ר וחברי הלשכה לאתיקה, יו"ר וחברי הקרן לעזרה הדדית, וכן יו"ר וחברי מפעל חברות החוץ.

  בוועידה נערכה הצבעה על החלטות הוועידה כפי שהובאו על-ידי הוועדה המתמדת. כמו-כן, התקבלה החלטה לאפשר לוועדה המתמדת להמשיך לעבוד במהלך שלושת החודשים הבאים על נושאים בתקנון שלא הספיקה לעבד במהלך הוועידה, ולהסמיך את הוועד המרכזי לדון ולהצביע על השינויים בתקנון.

  חוזקה של הר"י משרת כל רופא, משרת את ציבור הרופאים ואת מערכת הבריאות. לרופאים יש בית אחד - הר"י, וכולנו נפעל לחזק אותו לטובת הרופאים, למען שמירה על מעמד הרופאים והגנה על זכויותיהם.

   לרשימת בעלי התפקידים שנבחרו