• כרטיס רופא והטבות
 • אתרי הר"י
 • צרו קשר
 • פעולות מהירות
 • עברית (HE)
 • למען הרופאות והרופאים ולטובת הרפואה

  מה תרצו למצוא?

  עדכון פרטים אישיים


  אם חל שינוי כלשהו בפרטים האישיים שלכם, תוכלו לעדכן זאת בעצמכם באתר הר"י או באפליקציה.

  באתר: באזור האישי->פרופיל אישי->עדכון פרטים אישיים.

  באפליקציה: אפליקציית הר"י->כלים לשירותך->האזור האישי.

   

  *זמן עדכון פרטים אישיים משתנה. מספר רישיון, מקצוע ההתמחות, תואר אקדמי, שינוי שם ופטירת רופא, דורשים אימות, ולכן יתעדכנו בהקדם האפשרי. פרטים אישיים, מספר טלפון, כתובת ומקום העבודה יתעדכנו ביום למחרת במערכת.

   

  רופאים/ות שחל אצלם שינוי באחד מהפרטים המצוינים מטה, מתבקשים/ות להודיע על כך להר"י. הפרטים הם לשימוש ההסתדרות הרפואית בלבד.
   

  1. הודעה על יציאה לחופשה: יש להודיע למוקד השירות של הר"י 03-6100471 על יציאה לחופשות ארוכות, כדי שניתן יהיה להמשיך בתשלום מסי החבר ולשמור על רצף הזכויות לביטוחים, שניתנים במסגרת החברות. דוגמאות לחופשות ארוכות: חופשת לידה, מחלה ממושכת וחופשה ללא תשלום.
  2. הודעה על נסיעה לחו"ל: רופאים/ות שיוצאים/ות לתקופה ממושכת של יותר משלושה חודשים, מתבקשים/ות להודיע על כך בכתב לכתובת: ההסתדרות הרפואית, מחלקת שירות, בניין התאומים 2, רח' ז'בוטינסקי 35, ת.ד. 3566, רמת גן, 5213604. אנא ציינו את מועד היציאה ואת מועד החזרה המשוער, על מנת לשמור על רצף הזכויות בהר"י. רופאים/ות אשר שוהים/ות בחו"ל צריכים/ות לשלם מסי חבר כפי שנקבע מעת לעת.
  3. עדכון תואר רופא מדוקטור לפרופסור: רופא/ה שקיבל/ה תואר פרופסור מאחת האוניברסיטאות בישראל, ומעוניין לעדכן תואר זה במאגר הרופאים של הר"י, ישלח העתק של אישור האוניברסיטה על קבלת מעמד זה, למייל של מחלקת השירות של הר"י.


  לפרטים נוספים ולשאלות אפשר לפנות למוקד השירות  בטופס מקוון או בטלפון 03-6100471