• כרטיס רופא והטבות
 • אתרי הר"י
 • צרו קשר
 • פעולות מהירות
 • עברית (HE)
 • למען הרופאות והרופאים ולטובת הרפואה

  מה תרצו למצוא?

  איגרת מפרופ' ציון חגי – יו"ר הר"י הנבחר


  ביום רביעי, ה-23.5.18, ט' בסיוון תשע"ח, נבחרתי פה אחד לתפקיד יו"ר הסתדרות הרפואית בישראל, אבקש להודות  לכל אחד ואחת מהצירים אשר בחרו בי.

  אני לוקח על עצמי את התפקיד החשוב מתוך תחושת מחויבות, שליחות ואחריות.


  במהלך עשרים השנים האחרונות הקדשתי זמן רב, בצד עבודתי כאיש מקצוע בתחום המיילדות והגינקולוגיה, למשימה חשובה של הגנה וקידום מקצוע הרפואה בישראל.

  משנת 1990 שימשתי בתפקידים מקצועיים, מדעיים וציבוריים רבים, החל מרופא בכיר ועד מנהל חטיבת נשים ויולדות במרכז הרפואי קפלן, כמו גם יו"ר החברה הישראלית לרפואת האם והעובר וכיו"ר החברה הישראלית לאנדוסקופיה גינקולוגית. אני מכהן כפרופ' חבר במיילדות וגינקולוגיה  באוניברסיטה העברית בירושלים. לצד  אלה שימשתי כיו"ר ועד הרופאים קרוב לשני עשורים במרכז הרפואי קפלן וכיו"ר חטיבת רופאי בתי החולים של שרותי בריאות כללית בארבע השנים האחרונות .

  כיו"ר הר"י אני רואה את תפקידי לייצג בנאמנות את רופאי ישראל, לדאוג לתנאיהם המקצועיים ולרווחתם, לשמור על איכות הרפואה ולקדם את מערכת הבריאות בישראל.

  אתגרים רבים עומדים בפנינו ובפני המערכת הרפואית, עלינו להתייצב מולם מאוחדים ומגובשים - רופאי קהילה, רופאי בתי חולים, רופאי מרכז, רופאי פריפריה בכל מקומות העבודה, בכל מקצועות הרפואה ובכל התפקידים, מסטודנטים לרפואה ועד למנהלים הבכירים ביותר.

  הר"י הינו ארגון איתן ובית נאמן לכלל הרופאים במדינה, בכוונתי לשמור ולחזק יסודות אלו, לפתח תחומים נוספים, לקדם רעיונות חדשים, בעזרת שיתוף  ושיח  אתכם.

  הצלחתנו במאבקים העתידיים תלויה במידה רבה במעורבות שתגלו והתגייסות כל אחת ואחד מכם להגשמת מטרותינו .

  אבקש להודות מקרב לב לשותפי לדרך לד"ר משה קוסטינר - יו"ר ארגון רופאי שירותי בריאות כללית ולד"ר זאב פלדמן - יו"ר ארגון רופאי בתי החולים של המדינה, על האמון שנתנו בי. יחד גיבשנו מסר של אחדות השורות ואני מאמין שבדרך זו נוכל להשיג את מטרותינו המשותפות לטובת כלל רופאי ישראל.

  לסיום – אבקש להודות לפרופ' ליאוניד אידלמן על פועלו הרב כיו"ר ההסתדרות הרפואית במשך 8 השנים האחרונות, על הנהגתו, יושרו וחוכמתו ועל הישגיו לטובת הרופאים ומערכת הבריאות. אני מאחל לפרופ' אידלמן הצלחה בתפקידו כנשיא ההסתדרות הרפואית העולמית.

  רופאות ורופאים יקרים, כוחנו באחדותנו!

  שלכם,

  פרופ' ציון חגי
  יו"ר ההסתדרות הרפואית בישראל