• כרטיס רופא והטבות
 • אתרי הר"י
 • צרו קשר
 • פעולות מהירות
 • עברית (HE)
 • למען הרופאות והרופאים ולטובת הרפואה

  מה תרצו למצוא?

  "מעגל" - מערך הגישור בהר"י – פתרון מהיר לסכסוך במקום העבודה


  אתם מעורבים בסכסוך בין רופאים/ות או בקונפליקט בתוך המוסד הרפואי, הר"י מזמינה אתכם/ן ליישב את המחלוקת בהליך גישור שיביא לפתרון הסכסוך בדרך ידידותית, סודית ומהירה. השירות ניתן חינם לחברי/ות הר"י.

  מעורבים בסכסוך או קונפליקט בתוך המוסד הרפואי? חילוקי דעות במחלקה מעיבים על יחסי העבודה? הר"י מעמידה לרשותכם את "מעגל" מערך הגישור של הר"י אשר מאפשר פתרון סכסוכים במהירות וביעילות.

  מי אנחנו? מעגל - מערך הגישור של הר״י, מאפשר לכם לפתור סכסוכים וקונפליקטים בין רופאים ובתוך המוסדות הרפואיים השונים, במסגרת הליך גישור שיבוצע על ידי רופאים ועורכי דין, כולם מגשרים מקצועיים, אשר מכירים היטב את מערכת הבריאות ויכולים לסייע לצדדים ליישב את הסכסוך ביניהם במהירות וברוח טובה.

  מהו גישור? גישור הוא הליך רצוני, במסגרתו צד שלישי וניטראלי, מסייע לצדדים בניהול מו"מ והגעה לפתרון מוסכם.

                                                              

  למה כדאי לפנות? קונפליקטים במקום העבודה נוטים להקצין, להעיב על יחסי העבודה של כל המעורבים בסכסוך ואף על יתר הרופאים והצוות שמועסקים באותה מחלקה/מרפאה. סכסוך שאינו מטופל בשלב מוקדם עלול להקצין ולהגיע להליכי בירור ומשמעת או לתביעה משפטית ולהביא לפגיעה ברופאים המעורבים בסכסוך ופעמים רבות אף במוסד הרפואי עצמו. 

  הליך הגישור הוא הליך ידידותי וקצר אשר מאפשר לצדדים לפתור את המחלוקות ביניהם ביעילות וברוח טובה תוך המשך עבודה משותפת חיובית לטובת כל הנוגעים בדבר.
  היתרון המשמעותי של הגישור לעומת הליכים משפטיים אחרים, הוא שבגישור, ההליך כולו לרבות התוצאה הסופית שלו, הוא פרי הסכמה של הצדדים. אין הפתעות ואין אכזבות.

  למי מיועד המערך ?לכלל הרופאים המועסקים במערכת הבריאות; מתמחים, תחומיים, מומחים ומנהלים.  

  אנו עומדים לרשותכם ומזמינים כל רופא אשר נקלע לקונפליקט/סכסוך וכל מנהל אשר אצלו במוסד/מחלקה/מרפאה קיים קונפליקט, לפנות אלינו ולהתחיל בהליך גישור.

  לכל מקרה יותאם מגשר/מגשרים מתאימים בהתאם לאופי הסכסוך ומאפייניו.


  איך פונים? להתחלת הליך גישור ו/או לקבלת פרטים נוספים אתם/ן מוזמנים/ות לפנות לעו"ד מיכל פומרנץ, מנהלת המחלקה ליחסי עבודה ויישוב סכסוכים בהר"י  באמצעות טופס מקוון או  בטלפון 03-6100523


  כל הפניות למערך נשמרות בחיסיון מוחלט. השירות ניתן ללא עלות לרופאים חברי הר"י.

   השאירו פרטים ונחזור אליכם