• כרטיס רופא והטבות
 • אתרי הר"י
 • צרו קשר
 • פעולות מהירות
 • עברית (HE)
 • למען הרופאות והרופאים ולטובת הרפואה

  מה תרצו למצוא?

  בריאות בגובה האוזניים

  פרופ' ליאוניד אידלמן משוחח עם רופאים מומחים על בעיות הבריאות שמטרידות את כולנו: רפואת עיניים, יתר לחץ דם, השמנה, רפואה פנימית ועוד.

   

  טרשת עורקים – סימני אזהרה ודרכי מניעה

  טרשת עורקים – מחלה שכיחה שגורמת לסתימה של עורקי הגוף. מחלה הגורמת להתקפי לב, שבץ מוחי, פגיעות ברגליים. כיצד מונעים אותה? מהם גורמי הסיכון וסימני האזהרה? האם ניתן למנוע אותה בגיל צעיר? ישנו טיפול? פרופ' ליאוניד אידלמן משוחח עם פרופ' רונן דורסט, יו"ר החברה הישראלית למניעה וטיפול בטרשת עורקים

  רפואה פנימית – מלכת הרפואה

  תחום הרפואה הפנימית נרחב ומרתק, אך גורם לא מעט לשחיקת אנשי צוות רפואי. כיצד מתמודדים עם העומס הקשה בתקופת הקורונה, איך מתנהל השיח עם המטופלים, ומה העדכונים האחרונים בעידן הקורונה? פרופ' ליאוניד אידלמן משוחח עם פרופ' אליס אבישי, יו"ר האיגוד הישראלי לרפואה פנימית

  השמנה – מבוכה מסכנת חיים. חלק ראשון

  השמנה היא מחלה, אך גם סטיגמה בעייתית שחייבת להיעלם. מה גורם להשמנה? מי צפוי לסבול ממחלת ההשמנה, ומה הדרכים החדשות לרדת במשקל? פרופ' ליאוניד אידלמן, יו"ר המכון לאיכות ברפואה משוחח עם ד"ר דרור דיקר, יו"ר החברה הישראלית לחקר וטיפול בהשמנת יתר (חלק ראשון).

  השמנה - מבוכה מסכנת חיים. חלק שני

  השמנה היא מחלה, אך גם סטיגמה בעייתית שחייבת להיעלם. מה גורם להשמנה? מי צפוי לסבול ממחלת ההשמנה, ומה הדרכים החדשות לרדת במשקל? פרופ' ליאוניד אידלמן משוחח עם ד"ר דרור דיקר, יו"ר החברה הישראלית לחקר וטיפול בהשמנת יתר (חלק שני)

  יתר לחץ דם - הרוצח השקט

  עשרות אלפי ישראלים סובלים מיתר לחץ דם הפוגע באיברים בהדרגה מבלי לתת סימן, עד לסיכון מוגבר להתקפי לב ושבץ מוחי. מתי מודדים וכיצד מטפלים ביתר לחץ דם? פרופ' ליאוניד אידלמן, יו"ר המכון לאיכות ברפואה משוחח עם פרופ' עדי לייבה, יו"ר החברה הישראלית ליתר לחץ דם.

  אקמו - מכונת החיים

  איך פועל מכשיר האקמו, ולמה צריך מכונה כזו? איך הוא הפך ל"גיים צ'יינגר" בתקופת הקורונה, ואילו חידושים אחרונים מתפתחים בתחום? סכנות, סיבוכים, החלמה ומה צפוי בעתיד. הצטרפו לשיחתם של פרופ' ליאוניד אידלמן, יו"ר המכון לאיכות ברפואה עם ד"ר יגאל כסיף, יו"ר החברה הישראלית לאקמו.

  תנו מבט - רפואת עיניים

  על תפקידי העין, ליקויים ומחלות עיניים, חידושים בתחום ועיניים בתקופת הקורונה. תנו מבט: פרופ' ליאוניד אידלמן, יו"ר המכון לאיכות ברפואה וד"ר ענת לבנשטיין, יו"ר האיגוד הישראלי לרפואת עיניים, משוחחים על עדכונים וחידושים ברפואת עיניים.

  קברניט חדר ניתוח - רפואת הרדמה

  פרופ' ליאוניד אידלמן, יו"ר המכון לאיכות ברפואה משוחח עם ד"ר שי פיין, יו"ר איגוד הרופאים המרדימים בישראל, על תפקיד הרופא המרדים, הליך ההרדמה לקראת ניתוח, פחד מהרדמה, והעדכונים האחרונים בתחום.