עמוד בית
יום ג, 11.05.21
החברה הישראלית לכשל חיסוני נרכש - איידס
המידע לא זמין. לפרטים נוספים, ניתן להתקשר למחלקת האיגודים המדעיים: 03-6100484
תאור האיגוד
החברה הישראלית לרפואת איידס נוסדה בשנת 2007, והיא מאגדת מומחים במחלות זיהומיות, אימונולוגיה קלינית, אפידמיולוגיה ומינהל רפואי, שעיקר עיסוקם במחקר, במניעה ובטיפול בנשאי HIV וחולי איידס.
פעילות ומטרות
מטרות החברה

החברה הישראלית לרפואת איידס רואה כמטרה עליונה את קידום מניעת התפשטות נגיף ה-HIV ומצוינות בטיפול בנשאי HIV וחולי איידס מכל גזע, מין, לאום והעדפה מינית. החברה הוקמה כדי לקדם את העניינים המקצועיים והמדעיים של חבריה, לשמור על רמה מקצועית ואתית נאותה של רופאים וחוקרי איידס בישראל, ולבנות או לסייע בבניית הנחיות הנוגעות למניעה ולטיפול בנשאי HIV וחולי איידס כדי לייעל את המניעה ולשפר את איכות הטיפול בנשאים ובחולים.

מטרות נוספות כוללות קשירת קשרים עם גופים מקצועיים ומדעיים וייצוג המקצוע כלפי פנים וחוץ, וכן סיוע למוסדות הר"י בהשגת תנאים מקצועיים וחברתיים נאותים לרופאי האיידס בישראל.

פעילות ונקודות ציון

• כנס שנתי
• פגישות דו-חודשיות
• הקמת אתר אינטרנט של החברה
• כתיבת חוברת המכילה הנחיות קליניות ומידע לנשא חדש בשיתוף עם הוועד למלחמה באיידס (בשלבי כתיבה).
• חלוקת פרסים ומלגות
קשרים בינלאומיים
בעלי תפקידים
תפקיד
יו"ר
 
שם
ד"ר דן טורנר
 
תפקיד
מזכיר
 
שם
ד"ר שרון רייספלד
 
תפקיד
גזבר
 
שם
ד"ר הילה אלינב
 

האפליקציה של הר"י

האפליקציה שנותנת מענה לצורכי הרופאים והמטופלים

רוצה לדעת מה יש באפליקציה? לחץ/י
הזן/י מספר נייד ותקבל/י הודעת סמס עם קישור להורדת האפליקציה:
הבהרה משפטית: כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי או משפטי. אין הר"י אחראית לתוכן המתפרסם באתר זה ולכל נזק שעלול להיגרם. כל הזכויות על המידע באתר שייכות להסתדרות הרפואית בישראל.
מדיניות פרטיות   תנאי שימוש

כתובתנו: ז'בוטינסקי 35 רמת גן, בניין התאומים 2 קומות 10-11, ת.ד. 3566, מיקוד 5213604. טלפון: 03-6100444, פקס: 03-5753303