הר"י משיקה שירות מקוון בנושאי פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות
באמצעות השירות ניתן לקבל מידע ראשוני וכן ייעוץ להמשך הטיפול; התעריף: 150 שקל ל-3 שנים עבור 300 הרופאים הראשונים שיצטרפו לשירות.הר"י ניהלה מו"מ בין הנהלת הדסה וועדי הרופאים כדי להגיע להסכמות שיאפשרו הסכם הבראה
שביתת הרופאים בהדסה הסתיימה לאחר 15 יום. בעקבות הדיון בבית המשפט הצליחה הר"י להגיע למסמך הסכמות, המבטיח כי בתוכנית ההבראה תיפתר סוגיית הביטוח המקצועי של הרופאים לרבות כיסוי ה-ERP.


תערוכת "רופאים יוצרים אמנות"
בעקבות הצלחת התערוכה "רופאים יוצרים אמנות" שהוצגה בוועידת הר"י ה-41 שהתקיימה בספטמבר 2009 ולאור השבחים הרבים שנתקבלו לעבודות שהוצגו במסגרת זו, הר"י מזמינה את חבריה להציג בתערוכת אמנות נוספת כחלק מהוועידה הארצית ה-42.

 
קול קורא להגשת מועמדות לתפקיד יו"ר המועצה המדעית
יו"ר המועצה המדעית יהיה בעל דרגת פרופסור מן המניין, במסלול הרגיל או במסלול הקליני, באחת האוניברסיטאות בארץ, בעל תואר מומחה ובעל מוניטין ברפואה, כקבוע בתקנון הר"י.ב-18.2.2014 התקיים יום הבריאות בכנסת בסימן "בריאות ומניעה תחילה"
במסגרת יום זה הוקדשו מספר ועדות מרכזיות בכנסת לדיונים בנושאי בריאות. בכל הוועדות לקחו חלק נציגי האיגודים המדעיים, נציגי הר"י ובראשם יו"ר הר"י, ד"ר ליאוניד אידלמן וכן רופאים נוספים שביקשו להציג את עמדתם.

קול קורא לוועדת פרסים
הר"י תעניק בוועידתה ה-42, פרסים לחבריה ולידידיה. הפרסים יינתנו על הצטיינות, הישגים מקצועיים ועל תרומה מיוחדת לחברה ולרפואה. עכשיו הזמן להמליץ על מכרים וקולגות הראויים לפרס!אנו מזמינים אתכם להשפיע על החלטות הוועידה הארצית ה-42 של הר"י
במסגרת ההכנות לוועידה, אנו עמלים על גיבוש החלטות הוועידה ועל ההצעות לשינוי תקנון הר"י. אנא מלאו את הטפסים הבאים ושלחו אלינו: הצעות לשינוי תקנוןהצעות להחלטות הוועידה. ההצעות יועברו לדיון בוועדה המכינה של הוועידה, בהתאם לתקנון הר"י.

ניירות עמדה ועדכונים


יחסי הגומלין בין הרופאים לבין ציבור המטופלים בישראל
 ב-18.2.2014 השיקה הר"י בכנסת את מסמך ההצהרה של "יחסי הגומלין בין הרופאים לבין ציבור המטופלים בישראל". המסמך עוסק בחובות הרופא למטופל ובציפיות הרופא מהמטופל.

 

הר"י מציעה פעילויות פנאי והעשרה לרופאים הגמלאים
 בקרוב: כנס הזהב הרביעי (17-20.3), חוויות מהטיול המזמר שנערך ב-18.2.הר"י מציעה פעילויות לרופאים
בקרוב: השתלמות לרופאים: רפואה ומשפט - כלים פרקטיים לרופאים (5.3), חוגגים את פורים עם הר"י – בהצגה "מעלה קרחות" (16.3).כלים אינטרנטיים לשירותך
עדכונים למתמחים


מועדי בחינות והנחיות - שלב ב' אביב 2014
הבחינות תתקיימנה החל מהשבוע השני של חודש מרץ 2014 ועד לאמצעו של חודש מאי 2014. ההנחיות מתפרסמות באתר המתמחים. הגשת עבודות לקראת בחינות סיום ההתמחות בפסיכיאטריה ופסיכיאטריה של הילד והמתבגר – מערכת מקוונת חדשה.


מועדי בחינות והנחיות - שלב א' אביב 2014
פורסמו מועדים והנחיות לבחינות באתר במתמחים, אנו ממשיכים לפרסם הנחיות במקצועות נוספים. ההרשמה לבחינת שלב א', תסתיים ב-28.2.2014. יש לשלם ולשלוח את טופס ההרשמה עד תאריך זה (תשלום לבחינה אינו מהווה רישום לבחינה וכך גם טופס הרשמה ללא תשלום). מילוי טופסי הרשמה ותשלום באמצעות אתר המתמחים בלבד.

עדכונים שוטפים


פורסם גיליון פברואר של אימג'
היכנסו לקרוא מאמרים וסקירות בעיתון אימג'.עדכוני תרופות לחודש פברואר
פרסמנו באתר שינויים ועדכונים שביצעו חברות התרופות בעלוני תכשיריהם בחודש פברואר. לידיעתכם, העדכונים הם באחריות חברות התרופות.

 

להסרת מייל מרשימת תפוצה לחץ/י כאן


   המערכת פותחה על ידי חברת SLATECH