עמוד בית שבת, 28.03.20
התנדבות באוגנדה - פיתוח רפואה כפרית!
* "רפואה ישראלית על קו המשווה" לפיתוח פרויקט "מודל קיבוגה לקידום רפואה כפרית באפריקה". הפרויקט מופעל במחוז קיבוגה באוגנדה על ידי ארגון טופז-ברית עולם ושותפיו השונים מאז 2005. מדובר בפרויקט ייחודי המתמקד בפיתוח ארוך טווח של יכולות מקומיות.

* לאחרונה חתמנו על הסכם שת"פ ייחודי עם משרד הבריאות המקומי שמאפשר את חיזוק הפעילות לפיתוח יכולות רפואיות של רופאים מקומיים והכשרות צוותים רפואיים במדינה. זאת, בהמשך לשת"פ שנחתם ב- 2018 בין ההסתדרות הרפואית הישראלית לזו האוגנדיתאוגנדית.

* הרופאים הישראלים פתחו השנה מרפאת סוכרת ייחודית והחלו פרויקט לגילוי וטיפול בסוכרת היריון. בהמשך: חיזוק מרפאות הילדים, המשפחה והטיפול בסרטן צוואר הרחם.

* רוצים להיות שותפים בעשיה ייחודית ומשמעותית המשלבת פיתוח רפואי עם עבודה הומניטרית?

*רוצים לקחת חלק בחוויה שתלווה אתכם לכל החיים? הצטרפו אלינו!!

אנו מחפשים רופאים בכירים ורופאים מתמחים (ניתן, במקרים מסויימים, לצאת במסגרת רוטציה) ליציאה להתנדבות, לרוב מתחומי הילדים, משפחה ופנימית, אך גם כאלו מתחומים אחרים הזוכרים עדיין את הרפואה הכללית. הפעילות כוללת עבודה במרפאות ברחבי המחוז, במחלקות המבוגרים והילדים בבית החולים ובמרפאת הסכרת. היציאה היא למינימום 6 שבועות בתנאים מסוימים עם עדיפות ליוצאים ל-3 חודשים. מימון של טיסה ואש"ל ינתן לרופאים בכפוף ליכולות ולצורכי הפרויקט.

ההרשמה לשנת 2020 עדיין פתוחה! 

פרטים נוספים נמצאים בקובץ שנמצא בלינק הזה.

ניתן לפנות למייל: med_africa@britolam.org עם קורות חיים וציון התקופה בה אתם מעוניינים להתנדב. 

האפליקציה של הר"י

האפליקציה שנותנת מענה לצורכי הרופאים והמטופלים

רוצה לדעת מה יש באפליקציה? לחץ/י
הזן/י מספר נייד ותקבל/י הודעת סמס עם קישור להורדת האפליקציה:
הבהרה משפטית: כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי או משפטי. אין הר"י אחראית לתוכן המתפרסם באתר זה ולכל נזק שעלול להיגרם. כל הזכויות על המידע באתר שייכות להסתדרות הרפואית בישראל. מדיניות פרטיות

כתובתנו: ז'בוטינסקי 35 רמת גן, בניין התאומים 2 קומות 10-11, ת.ד. 3566, מיקוד 5213604. טלפון: 03-6100444, פקס: 03-5753303