• אתרי הר"י
 • Alternate Text Alternate Text
 • התחבר/י

  כניסה לחשבון שלי

עמוד בית
יום א, 26.09.21

על מועדון יחד

מועדון "יחד" - מועדון צרכנות לרופאים - הוא חברה בע’’מ, המוחזקת ברוב מניותיה על ידי ההסתדרות הרפואית בישראל.
המועדון הוקם ב-1998 לרווחת הרופא ובני משפחתו, תוך ניצול יתרון היקף האוכלוסייה ואיכותה. מטרת המועדון היא להעניק הנחות והטבות מרביות בתחומי הצרכנות והשירותים.

מיהו חבר "יחד"?
מועדון "יחד" מונה כ-100,000 בתי אב.
חברי מועדון "יחד" הם רופאים/ות, רוקחים, פסיכולוגים ועובדי החברות האלה: חברת החשמל, אל-על, טבע, בנק לאומי ולאומי קארד. למועדון משתייכים גם בני/בנות זוגם של העובדים וילדיהם הבוגרים (מעל גיל 18).

מטרות הארגון
המועדון רואה לנכון להעמיד את עמיתיו במרכז העשייה, תוך כוונה להגדיל את הכנסתם הפנויה ותוך ניצול יתרון גודל האוכלוסייה ואיכותה לשם יצירת מערך הטבות בתחומי צרכנות מגוונים.
אלפי עמיתים נהנים ממגוון רחב של הטבות, הנחות, מבצעים ושירותים שהמועדון מציע.

תחומי הפעילות
"יחד" מציע לעמיתיו, לאורך כל השנה, מגוון רחב של שירותים בתחומים האלה:

 

 1. כרטיסי אשראי - עמיתי המועדון מחזיקים בידיהם כרטיס אשראי ייחודי הנושא את סמל המועדון. הכרטיס מזכה את העמיתים בהנחות ייחודיות לכלל פעילויות המועדון. על פי רוב ההנחה תינתן במעמד חיוב החשבון של חברת האשראי.

  העמיתים מזוהים עם המועדון באמצעות הכרטיסים הבאים:
  * רופאים החברים בהסתדרות הרפואית בישראל מזוהים באמצעות כל כרטיסי האשראי.
  * חברי ההסתדרות הפסיכולוגיים בישראל מזוהים באמצעות כרטיס ישראכרט ואמריקן אקספרס בלבד
  * יתר הגופים מזוהים באמצעות כרטיסי אשראי לאומי קארד.

 2. בתי עסק - כחלק מן הפעילות השוטפת במשך כל ימות השנה, קשור המועדון בהסדר מתן הנחות לעמיתיו עם אלפי בתי עסק מכלל ענפי הצריכה הפרטית והעסקית, בתחומי מזון, אופנה, חשמל, תרבות הפנאי, טקסטיל ועוד רבים אחרים. (יש לשים לב לפרסומי המועדון, כדי להתעדכן בבתי עסק שיש לבקש את ההנחה בזמן הקנייה).

 3. מבצעים - כפעילות חודשית שוטפת, עורך המועדון מבצעים רחבי היקף בכל תחומי הצריכה, בבתי עסק ודרך הזמנות טלפוניות. במבצעים אלה נכללים מוצרים מעולם החשמל והטקסטיל, התרבות ופנאי, האופנה, המחשבים והתקשורת, הציוד המשרדי והריהוט, ועד רפואה משלימה, מבצעי רכב ודירות של חברות הבנייה המובילות בארץ.

 4. מבצעי דיור - בתחום הנדלן מציע המועדון לעמיתיו פרוייקטים מגוונים ברחבי הארץ, במחירים מיוחדים ובתנאי תשלום נוחים, ובהם שלל דירות בבנייה רוויה ובתים צמודי קרקע.

 5. תיירות - המועדון מפרסם לעמיתיו, בהתאם לעונות התיירות, הצעות לטיולים מאורגנים ולנופש בארץ ובחו’’ל. ההצעות הן ייחודיות לעמיתים וניתנות בתנאי תשלום נוחים.

הקשר עם עמיתי המועדון
מועדון "יחד" מקפיד לחזק את הקשר בין ציבור העמיתים לבין המועדון ולהעמיק את הזיקה ביניהם. המועדון שולח ניוזלטר הכולל מבצעים תקופתיים בהתאם לצורכי העמיתים. כמו כן, מחלקת שירות לקוחות לעמיתי המועדון, מעניקה יחס אישי לכל שאלה, בקשה או תלונה של חברי המועדון. צרו איתנו קשר
 

הבהרה משפטית: כל מידע המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי או משפטי. אין הר"י אחראית לתוכן המתפרסם באתר זה ולכל נזק שעלול להיגרם.
כל הזכויות על המידע באתר שייכות להסתדרות הרפואית בישראל. מדיניות פרטיות
כתובתנו: ז'בוטינסקי 35 רמת גן, בניין התאומים 2 ק-11, ת.ד. 3566, מיקוד 5213604. טלפון: 03-6100444 פקס: 03-5753303