• כרטיס רופא
 • אתרי הר"י
 • צרו קשר
 • פעולות מהירות
 • עברית (HE)
 • למען הרופאות והרופאים ולטובת הרפואה

  מה תרצו למצוא?

  כנס הזהב השלישי - יוני 2013

  במהלך ה- 2-5 ביוני התקיים כנס הזהב ה-3, כנס מקצועי אשר שילב פעילויות חברתיות ותרבותיות עבור ציבור גמלאי הר"י. הכנס התקיים במלון כפר גלעדי, ואיפשר לגמלאי הר"י להתעדכן בהרצאות שונות בשילוב סיורים וערבי תרבות שגובשו במיוחד עבורם. בתום ארבעה ימי פעילות מגוונים שבו הגמלאים מרוצים ושבעי רצון מהאווירה הנעימה והמפרה והגיבוש להם זכו במהלך הכנס.


   

  מתגובות המשתתפים:

  "בשם אשתי ובשמי אנו רוצים להודות לצוות הר"י על 4 ימי הכנס בכפר גלעדי. אנו מלאים בשבחים על הארגון, המלון (כולל הארוחות שלא יכולנו לעמוד בפיתוי והוספנו כמה ק"ג), על כל ההרצאות המצוינות שכולן היו מעניינות ביותר וכללו היבטים בנושאים שמרב בורותינו לא ידענו עליהם. גם הביקור בכפר קמא ויתר הטיולים ביום האחרון היו מעניינים ומתוכננים היטב. טיפלתן בנו עם כל הלב כמו אמהות טובות ודאגתן לכל מחסורינו אם היו או לא היו. אנו כבר מצפים לכנס הזהב בשנה הבאה. אנו בטוחים שתצליחו לארגן לנו הרצאות וטיולים באותה רמה כפי שהייתה השנה. כה לחי."

  "ראשית רציתי להודות לכל הצוות שלכם על הביצוע המושלם של כנס הזהב ה-3. הצלחת הכנס מעידה על המאמצים הרבים שהשקעתן כולכן בארגון ובדאגה לפרטים הקטנים הן לפני הכנס והן במהלכו. אני ואשתי רוצים להודות לכל מי שעסק במלאכה. בתודה."

  "קודם כל תבורכו! זהו הכנס השני עבורנו. הכנס הזה היה אינטימי, נעים והרצאות מעניינות ומלאות בתוכן. תבורכו! לגבי הבנות ממחלקת השירות בהר"י, קבלו מאיתנו ציון 10. יישר כח."

  "אני בן זוג של רופאה, פעם שלישית שאנחנו משתתפים בכנס. יש בהחלט התייחסות למשובים. מבחינת ההרצאות היה מעניין לכולם, הארגון היה מעולה ותודה רבה לבנות מהר"י, תמשיכו כך!"

  "הכנס אורגן מצוין. ישר כוח! בשנה הבאה לא פחות טוב!"

  לתמונות היכנסו