• כרטיס רופא
  • אתרי הר"י
  • צרו קשר
  • פעולות מהירות
  • עברית (HE)
  • למען הרופאות והרופאים ולטובת הרפואה

    מה תרצו למצוא?

    הוועד הפועל


     

    הוועד הפועל מתווה את המדיניות הכוללת של המועצה המדעית ומאשר את החלטות הנשיאות. הוועד הפועל עוסק בבעיות עקרוניות ובנושאים בעלי אופי רחב, הנוגעים לפעילות המועצה המדעית וליחסי הגומלין שלה עם גופים שונים בתוך הר"י ומחוצה לה, בעיקר בנושאים הקשורים להתמחות.


    בין היתר, עוסק הוועד הפועל בנושאים הבאים:

    • אישור מקצועות התמחות חדשים או ביטול מקצועות קיימים
    • אישור מסלולי התמחות חדשים ושינויים במסלולים קיימים
    • אישור תכניות להשתלמויות עמיתים חדשות
    • עדכונים בתקנות ההתמחות
    • נושאים עקרוניים כגון: הכרה בחודשי הסטאז' למטרת התמחות, התמחות במשרה חלקית ועוד


    יו"ר המועצה המדעית משמש כיו"ר הוועד הפועל. הוועד הפועל מורכב מרופאים שהם נציגי הגופים השונים ובהם: חברי נשיאות המועצה, נציגי האיגודים המדעיים, נציגי הארגונים, נציג מנהלי בתי החולים, נציגי מתמחים, נציג הקרפ"ר, נציג הקהילה, נציג הדיקנים, נציגי משרד הבריאות, יו"ר הר"י וסגניו ועוד.

     

    חברי הוועד הפועל שנבחרו בוועידת הר"י ה-43 (מאי 2018):
     

    1. ד"ר אונגר ליאור, אר"מ - נציג המתמחים 

     

    1. ד"ר אלפרין מרדכי, ארק"ח קהילה - מחוז חיפה וגליל מערבי
    1. פרופ' אפק ארנון, אר"מ - בי"ח שיבא

     

    1. פרופ' בלום ארנון, אר"מ - נציג בתי"ח פריפריה

     

    1. ד"ר גוטסמן גיורא, ארק"ח בתי"ח - בי"ח מאיר
    1. ד"ר גולדברג אלעד, ארק"ח בתי"ח - בי"ח בלינסון
    1. פרופ' גלון איתן, הדסה
    1. ד"ר גרמי גלית, ארק"ח בתי"ח - בי"ח העמק
    1. ד"ר דיקר דרור, ארק"ח בתי"ח - בי"ח השרון
    1. ד"ר זיו-נר יצחק, אר"מ - משרד הבריאות
    1. ד"ר חדד שירה, ארק"ח בתי"ח - נציגת המתמחים 

     

    1. פרופ' לייבה חנה, ארק"ח בתי"ח - בי"ח קפלן

     

    1. פרופ' מיזל שמחה, אר"מ - בי"ח הלל יפה

     

    1. ד"ר מעלוף סלים, לאומית - נציג הקופות הקטנות

     

    1. פרופ' סבג ג'ילברט, ארק"ח בתי"ח - בי"ח סורוקה
    1. ד"ר סבח גד, ארק"ח בתי"ח - בי"ח בלינסון
    1. ד"ר סיקורל אסי אלברט, ארק"ח קהילה - מחוז דרום
    1. ד"ר פלדמן זאב, אר"מ - בי"ח שיבא
    1. ד"ר פלוסר דניאל, ארק"ח בתי"ח - בי"ח סורוקה
    1. פרופ' פליגלמן משה, ארק"ח בתי"ח - בי"ח כרמל
    1. פרופ' ציטרון שמואל, אר"מ - גמלאי
    1. פרופ' צ'רטין בוריס, אר"מ - בי"ח שערי צדק
    1. ד"ר קונן אסנת, ארק"ח בתי"ח - בי"ח שניידר
    1. ד"ר קנולר נחשון, אר"מ - בי"ח שיבא
    1. ד"ר רייס אדוארד, ארק"ח קהילה - מחוז דן פ"ת
    1. ד"ר רפאלי עינת, איכילוב

     

    1. פרופ' רפפורט מיכה, אר"מ - בי"ח אסף הרופא
    1. ד"ר שאהין ראדי, אר"מ - בי"ח זיו
    1. פרופ' שוורצמן פסח, ארק"ח קהילה - מחוז דרום

     

    1. ד"ר שליבקוביץ אסף, ארק"ח בתי"ח - נציג בתי"ח פריפריה

     

    1. ד"ר שני מיכל, ארק"ח קהילה - מחוז מרכז
    1. ד"ר שרודר יהושע, הדסה