• כרטיס רופא
  • אתרי הר"י
  • צרו קשר
  • פעולות מהירות
  • עברית (HE)
  • למען הרופאות והרופאים ולטובת הרפואה

    מה תרצו למצוא?

    נבחרי הוועד המרכזי בוועידה ה-42

    להלן שמות חברי הוועד המרכזי שנבחרו בוועידה ה-42:
     

    פרופ' אולמן יהודה

    אר"מ - בי"ח רמב"ם

    ד"ר אולצ'ובסקי אלברטו

    ארק"ח קהילה - מחוז שו"ש

    ד"ר אוסטרובסקי ולדימיר

    ארק"ח קהילה - מחוז ירושלים

    ד"ר אור יעקב

    אר"מ - בי"ח שיבא

    ד"ר איזקסון אלכסנדר

    אר"מ - בי"ח זיו - צפת

    ד"ר אייליג ישראל

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח סורוקה

    ד"ר איסקוביץ בוריס

    אר"מ - בי"ח הלל יפה

    ד"ר אלהואשלה עלי

    ארק"ח קהילה - מחוז דרום

    ד"ר אלפרין מרדכי

    ארק"ח קהילה - מחוז חיפה וגליל מערבי

    ד"ר אמיתי מיכל

    אר"מ - בי"ח שיבא

    ד"ר ארבל-אלון שגית

    בי"ח הדסה עין כרם

    ד"ר ארדמן שמשון

    ארק"ח בתי"ח – נציג גמלאים

    ד"ר אשרוב ז'ק

    אר"מ - בי"ח וולפסון

    ד"ר בלגורודסקי אנדרי

    אנדרי, אר"מ - בי"ח ברזילי

    ד"ר בן-דור דוד-חיים

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח גהה

    ד"ר בלגורודסקי אנדרי

    אר"מ - בי"ח ברזילי

    ד"ר בן-דור דוד-חיים

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח גהה

    ד"ר בנימין נועם

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח העמק

    ד"ר בנימינוב ארקדי

    ארק"ח בתי"ח – נציג מתמחים

    ד"ר בקלו אריה

    קופ"ח לאומית

    ד"ר בר-אור יצחק

    ארק"ח קהילה - מחוז מרכז

    ד"ר ברוך רונן

    ארק"ח קהילה – נציג מתמחים

    ד"ר ברקנשטט חיים

    אר"מ - בי"ח שיבא

    ד"ר ברשילון אסתר

    ארק"ח קהילה - מחוז ירושלים

    ד"ר בשארה רמזי

    ארק"ח קהילה - מחוז צפון

    ד"ר גבע יואב

    אר"מ - בי"ח וולפסון

    ד"ר גוטסמן גיורא

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח מאיר

    ד"ר גולדיק זאב

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח כרמל

    ד"ר גורביץ אלכסנדר

    ארק"ח בתי"ח - מ.גריאטרי הרצפלד

    ד"ר גורן עודד

    אר"מ – נציג מתמחים

    ד"ר גרנט אסתר

    מרכז לבה"נ מזרע

    ד"ר דור ינאי, אר"מ

    אר"מ - בי"ח הלל יפה

    ד"ר דראושה מחמוד

    ארק"ח קהילה - מחוז חיפה וגליל מערבי

    ד"ר וולר בעז

    אר"מ - בי"ח בני ציון

    ד"ר וייס מיכאל, אר"מ

    אר"מ - ביה"ח לגליל המערבי, נהריה

    ד"ר ויצ'לבסקי יוסף

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח יוספטל

    ד"ר זוהב אפרים, אר"מ

    אר"מ - בי"ח ברזילי

    ד"ר זיו-נר יצחק

    אר"מ - בי"ח שיבא

    פרופ' חגי ציון

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח קפלן

    ד"ר חיימוף משה

    ארק"ח קהילה - מחוז ת"א

    ד"ר יחזקאלי אייל

    אר"מ - בי"ח אסף הרופא

    ד"ר יחיאל עזרא

    ארק"ח קהילה - מחוז צפון

    ד"ר כץ מרים

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח קפלן

    ד"ר כרמי מרדכי

    ארק"ח קהילה - מחוז שו"ש

    ד"ר לבהר קרול

    ארק"ח קהילה - מחוז ת"א

    ד"ר לוין אלכסנדר

    ארק"ח קהילה - מחוז דרום

    ד"ר לנדאו דוד

    ארק"ח קהילה - מחוז ירושלים

    ד"ר מיודובניק חנוך

    אר"מ - בה"נ ב"ש

    ד"ר מילמן נאום

    אר"מ - ביטוח לאומי

    פרופ' מימוני דניאל

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח בילינסון

    ד"ר מישייב רות

    אר"מ - מ.גריאטרי שמואל הרופא

    ד"ר מפרע עלי

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח העמק

    ד"ר נוביצקי ילנה

    ארק"ח קהילה - מחוז שו"ש

    ד"ר נוטנקו קלרה

    אר"מ - לשכת הבריאות

    ד"ר ניימן חיים

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח השרון

    פרופ' סדן אוסקר

    אר"מ - בי"ח וולפסון

    ד"ר סובח סובח

    אר"מ - בי"ח פוריה

    פרופ' סוסנה יעקב

    בי"ח הדסה עין כרם

    ד"ר סטמפלר דב

    מכבי שירותי בריאות

    ד"ר סיקורל אסי אלברט

    ארק"ח קהילה - מחוז דרום

    ד"ר ספורי גסאן

    אר"מ - בי"ח פוריה

    ד"ר פז יוסף

    בי"ח איכילוב

    ד"ר פינקו אברהם

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח סורוקה

    פרופ' פלג רוני

    ארק"ח קהילה - מחוז דרום

    ד"ר פלדמן זאב

    אר"מ - בי"ח שיבא

    ד"ר פריבורקין מילה

    ארק"ח קהילה - מחוז שו"ש

    פרופ' פרץ תמר

    בי"ח הדסה עין כרם

    פרופ' צ'רטין בוריס

    אר"מ - בי"ח שערי צדק

    ד"ר ציטרון שמואל

    אר"מ - בי"ח ברזילי

    ד"ר צייגר דוד

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח סורוקה

    ד"ר קון מאוריציו

    קופ"ח לאומית

    ד"ר קוסטינר משה

    ארק"ח קהילה - מחוז דן פ"ת

    ד"ר קורליאנדציק רעיסה

    אר"מ - לשכת הבריאות

    ד"ר קושניר דניאל

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח כרמל

    ד"ר קושניר יעקב

    ארק"ח קהילה - נציג הגמלאים

    ד"ר קלינמן יוסף

    ארק"ח קהילה - מחוז ת"א

    ד"ר קרימצ'נסקי בן-ציון

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח לוינשטיין

    ד"ר קרני תמי

    אר"מ - בי"ח אסף הרופא

    ד"ר רוק מאיר

    ארק"ח קהילה - מחוז ת"א

    ד"ר רחמימוב נמרוד

    אר"מ - בי"ח לגליל המערבי, נהריה 

    ד"ר שאהין ראדי

    אר"מ - בי"ח זיו - צפת

    פרופ' שטיין חיים-קרל

    אר"מ – נציג גמלאים

    ד"ר שינה יעקב

    ארק"ח קהילה - מחוז דן פ"ת

    ד"ר שם-דוד חיים

    אר"מ - בי"ח שיבא

    פרופ' שניבאום שלמה

    בי"ח איכילוב

    ד"ר שנייר יוליאן

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח העמק

    ד"ר שרון ערן-אריה

    ארק"ח בתי"ח - בי"ח בילינסון

    ד"ר תורג'מן מיכאל

    ארק"ח קהילה - מחוז מרכז