עמוד בית יום א, 21.04.19
פיתוח רפואה כפרית באפריקה!

באוגנדה, רופאים ישראלים ממשיכים לייצר מודל ייחודי לפיתוח רפואה כפרית באפריקה!
 

  • לאחרונה חתמה ההסתדרות הרפואית הישראלית על הסכם ייחודי עם ההסתדרות הרפואית האוגנדית שמאפשר פעילות לפיתוח יכולות רפואיות של רופאים מקומיים והכשרות צוותים רפואיים במדינה.
  • הרופאים הישראלים הפעילים בבית החולים קיבוגה זה כעשור, פתחו לאחרונה מרפאת סוכרת ייחודית והחלו פרויקט לגילוי וטיפול בסוכרת היריון. בהמשך: חיזוק מרפאות הילדים, המשפחה והטיפול בסרטן צוואר הרחם.
  • רוצים להיות שותפים בעשיה ייחודית ומשמעותית המשלבת פיתוח רפואי עם עבודה הומניטרית?


רוצים לקחת חלק בחוויה שתלווה אתכם לכל החיים? הצטרפו אלינו!!

אנו מחפשים רופאים מתמחים ובכירים ליציאה להתנדבות (לרוב מתחומי הילדים, משפחה ופנימית, אך גם כאלו מתחומים אחרים הזוכרים עדיין את הרפואה הכללית). הפעילות כוללת עבודה במרפאות ברחבי המחוז, במחלקות המבוגרים והילדים בבית החולים ובמרפאת הסכרת. היציאה היא למינימום 6 שבועות בתנאים מסוימים עם עדיפות ליוצאים ל-3 חודשים. מימון של טיסה ואש"ל ינתן לרופאים בכפוף ליכולות ולצורכי הפרויקט.

ההרשמה לשנת 2019 עדיין פתוחה! רגע אנחנו מחפשים רופא בכיר, שינהל את מאמצי הפיתוח הרפואי לשיפור מערכות הבריאות במחוז, יחד עם שני רופאים צעירים, לתקופה של לאחר הפסח וכן רופאים מומחים ומתמחים החל מחודש יולי 2019.

פרטים נוספים

פניות במייל

* נא לשלוח קורות חיים ולציין באיזו תקופה אתם מעוניינים להתנדב. 

האפליקציה של הר"י

האפליקציה שנותנת מענה לצורכי הרופאים והמטופלים

רוצה לדעת מה יש באפליקציה? לחץ/י
הזן/י מספר נייד ותקבל/י הודעת סמס עם קישור להורדת האפליקציה:
הבהרה משפטית: כל נושא המופיע באתר זה נועד להשכלה בלבד ואין לראות בו ייעוץ רפואי או משפטי. אין הר"י אחראית לתוכן המתפרסם באתר זה ולכל נזק שעלול להיגרם. כל הזכויות על המידע באתר שייכות להסתדרות הרפואית בישראל. מדיניות פרטיות

ז'בוטינסקי 35 רמת גן, בניין התאומים 2 קומות 10-11, ת.ד. 3566, מיקוד 5213604. טלפון: 03-6100444, פקס: 03-5753303