נדחתה ההצבעה על חוק הזנה בכפייה
בעקבות מאמצי ההסברה והלחץ הציבורי שהפעילה הר"י, נדחתה ההצבעה על הצעת החוק, וח"כים מכל סיעות הבית הגישו הסתייגויות. עמדת הר"י היתה ועודנה ברורה – אין להעביר את החוק בכנסת. לנייר העמדה, למדריך לרופא המטפל בשובת רעב


תגובת יו"ר הר"י להמלצות ועדת גרמן
ביום 25.6 פורסמו המלצות ועדת גרמן. להערכתנו, חסרים במערכת הבריאות לא פחות מ-9 מיליארד ₪ בתקצוב שנתי ולצערנו אין בהחלטת הוועדה השקעה מספקת של משאבים לחיזוק מערכת הבריאות הציבורית. ההמלצות תיבחנה על פי דרך יישומן ולשם כך מקימה הר"י צוות מעקב ויישום. 
 
מפגשי אוריינטציה ליו"ר וחברי/ות ועד
במפגש הראשון, שייערך במשרדי הר"י, נדון בזכויות וחובות הוועד המקומי, בסוגיות נבחרות בדיני עבודה (הליכי סיום העסקה של רופאים, הטרדה מינית – היבטים מעשיים), סקירה של הסכמים קיבוציים, מענקי מקצועות במצוקה ופריפריה ועוד.


מדיניות ציבורית
פורסמו ניירות עמדה חדשים: 1. קידום מעמד הרופאה: קליניקה, ניהול ואקדמיה - נייר רקע של הר"י לקראת דיון בוועדה לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי; 2. עמדת האיגוד הישראלי לרפואת עור ומין של הר"י בנושא מכוני שיזוף.    

הר"י מציעה פעילויות פנאי לרופאים ומשפחותיהם
בקרוב: פעילות הר"י לבני/בנות מצווה (11-14 באוגוסט 2014) 


הר"י מציעה פעילויות פנאי והעשרה לרופאים הגמלאים
בקרוב: סיור אמונות בירושלים (9.7), מקיף קווקז - מהים הכספי לים השחור – (7-19.9)כלים אינטרנטיים לשירותך


שירות חדש של הר"י לרופאים לפני פרישה - פגישות אישיות בנושא מיסוי
פגישה אישית עם יועץ פנסיוני שהוא גם רו"ח המתמחה בנושא מיסוי לקראת פרישה. זאת, בנוסף לפגישת שיקוף מצב פנסיוני אישי. בפגישה תעודכנו על זכויותיכם הפנסיוניות, אפשרויות מיסוי קיימות והשלכותיהן ועוד.

אושרה תוכנית התמחות בניאונטולוגיה
 תוכנית ההתמחות החדשה בניאונטולוגיה אושרה (החל מתאריך 21.6.14). לחצו לצפיה בתוכנית החדשה ובסילבוס המורחב.


מקצוע על הכוונת – רפואה גרעינית
הנכם מוזמנים להיכנס ולקרוא את הסקירה התקופתית שלנו על מקצועות ההתמחות. והפעם: רפואה גרעינית. ראיון מזווית אישית עם ד"ר צבי בר סבר (יו"ר האיגוד לרפואה גרעינית), ד"ר דניאל לוין (מתמחה ברפואה גרעינית) וד"ר אולגה קגנה (מומחית ברפואה גרעינית).מועדי ערעור והנחיות - בחינת שלב א' 2014
מידע לגבי מועדי הערעור והנחיות לערעור, מפורסם באתר המתמחים.


הרשמה לבחינות שלב ב' סתיו ולבחינות במקצועות העל
ההרשמה תתקיים במהלך יולי 2014 ותסתיים ב-31.7. חשוב - נבחנים שביטלו השתתפותם בבחינת שלב ב'/ בחינות העל במועדן הקודם ובכוונתם לגשת למועד הקרוב חייבים להירשם באופן מסודר, גם במידה וקיבלו הודעה כי התשלום נשמר עבורם מהמועד הקודם. טופס הרשמה של ב'טופס הרשמה בחינות על. להזכירכם, מתכונת בחינות העל השתנתה ושונו הנהלים באשר לזכאות לגשת לבחינת העל. 
עדכונים שוטפים


ב-9.9 תחגוג הפקולטה למדעי הבריאות בבן גוריון 40 שנים להיווסדה
אם אתם בוגרי הפקולטה למדעי הבריאות בבן גוריון אתם מוזמנים לכנס. שמרו את התאריך!פרסמו ללא תשלום בלוח המודעות של אתר הר"י
לוח המודעות של הר"י – בשבילכם ולשירותכם - לפרסום חינם באתר. ניתן לפרסם: חיפוש עבודה; משרות פנויות; השכרת חדרים; השכרת מרפאות / קליניקות; השכרת ציוד.פורסם גיליון יוני של אימג'
היכנסו לקרוא מאמרים וסקירות בעיתון אימג'.


עדכוני תרופות לחודש יוני
פרסמנו באתר שינויים ועדכונים שביצעו חברות התרופות בעלוני תכשיריהם בחודש יוני. לידיעתכם, העדכונים הם באחריות חברות התרופות.

 

להסרת מייל מרשימת תפוצה לחץ/י כאן


   המערכת פותחה על ידי חברת SLATECH