הר"י נאבקת באלימות נגד רופאים


אושר ההסכם הקיבוצי שנחתם בין הר"י והוועד הארצי של רופאי לאומית לבין הנהלת לאומית
ההסכם הקיבוצי משפר באופן משמעותי את תנאי עבודתם של רופאי לאומית השכירים הכפופים להסכם. לבירורים פנו לעו"ד שרון דייןsharon@ima.org.il 
 
קול קורא להגשת מועמדות לתפקיד יו"ר המועצה המדעית
יו"ר המועצה המדעית יהיה בעל דרגת פרופסור מן המניין, במסלול הרגיל או במסלול הקליני, באחת האוניברסיטאות בארץ, בעל תואר מומחה ובעל מוניטין ברפואה, כקבוע בתקנון הר"י.


עדים בּלָבָן – רפואה ורופאים יהודיים בשואה
לרגל יום השואה הבינלאומי לשואה ולגבורה אנו מתכבדים להציג את הסרט "עדים בלבן"  העוקב אחרי מסעם של רופאים לפולין ביוזמת הר"י.


מדיניות ציבורית


גיליון חדש של זמן הרפואה
מערכת הבריאות הציבורית שוב ניצבת על פרשת דרכים. ההמתנה לפרסום המלצותיה של הוועדה הציבורית לחיזוק מערכת הבריאות היא עת מתאימה לחידוש הוצאתו של "זמן הרפואה" העוסק רובו ככולו בוועדת גרמן.
מועדי בחינות והנחיות 2014
שלב ב' אביב: פורסמו מרבית התאריכים לבחינות. הבחינות תתקיימנה מחודש מרץ ועד לאמצע חודש מאי. שלב א' אביב: מועדי הבחינות פורסמו באתר במתמחים. פורסמו חלק מההנחיות לבחינות ומדי יום יפורסמו הנחיות במקצועות נוספים.


ההרשמה לבחינת שלב א' מועד 2014
ההרשמה תחל ב-1.2.2014 ותסתיים ב-28.2.2014. יש לשלם ולשלוח את טופס ההרשמה עד תאריך זה. (תשלום לבחינה אינו מהווה רישום לבחינה וכך גם טופס הרשמה ללא תשלום). טופסי הרשמה ותשלום באמצעות אתר המתמחים בלבד.


פעילות נציב פניות המתמחים של המועצה המדעית
דו"ח שנת 2013


מפגש אוריינטציה נוסף למתמחים חדשים
מטרת המפגש היא היכרות עם עולם ההתמחות. בעקבות ההיענות המרובה יוצא לדרך מפגש נוסף, שיתקיים בפברואר 2014.

הר"י מציעה פעילויות פנאי והעשרה לרופאים הגמלאים
בקרוב: קורס הכשרה לרופאים העוסקים במחקר קליני (9.2), טיול מזמר "במשעולים בין דגניה לכינרת" (18.2), טיול לאיים הקנריים כולל קרנבל בטנטריף (24.2), כנס הזהב הרביעי (17-20.3) 


הר"י מציעה פעילויות לרופאים
בקרוב: הכנה לקראת יציאה ל-Fellowship (29.1), קורס הכשרה לרופאים העוסקים במחקר קליני (23.2), השתלמות לרופאים: רפואה ומשפט - כלים פרקטיים לרופאים (5.3).כלים אינטרנטיים לשירותך
הוועידה הארצית של הר"י - הציעו והשפיעו!
במסגרת ההכנות לוועידה, אנו עמלים על גיבוש החלטות הוועידה ועל ההצעות לשינוי תקנון הר"י. אנא מלאו את הטפסים הבאים ושלחו אלינו: הצעות לשינוי תקנוןהצעות להחלטות הוועידה. ההצעות יועברו לדיון בוועדה המכינה של הוועידה, בהתאם לתקנון הר"י.פורסם גיליון ינואר של אימג'
היכנסו לקרוא מאמרים וסקירות בעיתון אימג'כדאי לדעת


עדכוני תרופות לחודש ינואר
פרסמנו באתר שינויים ועדכונים שביצעו חברות התרופות בעלוני תכשיריהם בחודש ינואר. לידיעתכם, העדכונים הם באחריות חברות התרופות.

 

להסרת מייל מרשימת תפוצה לחץ/י כאן


   המערכת פותחה על ידי חברת SLATECH