• כרטיס רופא
 • אתרי הר"י
 • צרו קשר
 • פעולות מהירות
 • עברית (HE)
 • למען הרופאות והרופאים ולטובת הרפואה

  מה תרצו למצוא?

  השתלמות מרוכזת בניהול רפואי באוניברסיטת העיר ניו יורק (CUNY)

  הר"י גאה להציג לראשונה השתלמות מרוכזת בניהול רפואי באוניברסיטת העיר ניו יורק (CUNY)

   

  ההשתלמות מיועדת לרופאים בתפקידי ניהול או לרופאים המתעדים להיכנס לתפקיד ניהולי

  שבוע של למידה חווייתית על ניהול רפואי בניו יורק: מגוון תכנים מהותיים ומיומנויות בניהול מערכות בריאות הנדרשות לכל רופא שמגיע לתפקידי ניהול

  תאריכים: 2-10 באוגוסט (סופ"ש חופשי: מ-5 באוגוסט אחה"צ עד 7 באוגוסט)

  ההשתלמות כוללת לימודים בקמפוס האוניברסיטה במנהטן בשדרות Lexinton בניו יורק וכן סיורים לימודיים בבתי חולים וסטרטאפים בעיר.

  תכני הלימודים כוללים תיאורי מקרה עדכניים ויישומיים עבור רופאים וניהול מערכות בריאות, כאשר כל יום לימודים מרוכז מתמקד ומעמיק בעולם תוכן ניהולי מסוים:

  אסטרטגיה ניהולית, מימון ותקציב, שיווק ורשתות חברתיות, לוגיסטיקה ותפעול, יזמות וחדשנות, מנהיגות וניהול המשאב האנושי.

  ביה"ס למינהל עסקים ע"ש זיקלין שייך ל Baruch College שדורג במקום ה-9 בארה"ב ברשימת מגזין Forbes של America’s Best Value Colleges (ביחד עם מוסדות כמו פרינסטון, הרווארד, UCLA, וסטנפורד בעשיריה המובילה מתוך מאות מוסדות ברחבי ארה"ב). הוא מהווה חלק מאוניברסיטת העיר ניו יורק הנחשבת לאוניברסיטה הרביעית בגודלה בעולם עם כחצי מיליון סטודנטים ומתפרסת על מגוון קמפוסים ברחבי העיר ניו יורק. ביה"ס למינהל עסקים ע"ש זיקלין מדורג בעשיריה העליונה של המוסדות האקדמיים בארה"ב בתחום היזמות ובמספר בוגרי המוסד המועסקים ב Wall Street בתחומי המימון. הוא נחשב לביה"ס למינהל עסקים הטוב ביותר בקרב האוניברסיטאות הציבוריות במדינת ניו יורק.

  לפרטים נוספים כתבו לנו:
  [email protected]